Pzhgp 0117 Pzhgp 0146 Pzhgp 035 Pzhgp 0367 Pzhgp 0368 Pzhgp 042 PZHGP Poznań – Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych
22

Styczeń

1 rok ago

PZHGP Poznań – Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

PZHGP Poznań – Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Każdy człowiek ma jakieś swoje ulubione zajęcie, jakieś hobby. Dla jednych jest to zbieranie znaczków, kolekcjonowanie kartek pocztowych czy zbieranie różnych minerałów, dla innych granie na jakimś instrumencie, czytanie, pisanie lub nawet przeglądanie portali społecznościowych, w tym facebooka.
Czy ktokolwiek z Was wpadł na pomysł, że hodowanie gołębi również może być pasją. Niektórzy ludzie do tego stopnia rozmiłowali się w tej pracy, że nie chcą robić nic innego. Istnieje nawet Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Ludzie, którzy są w nim zrzeszeni, to z pewnością najprawdziwsi pasjonaci.
Nie wiem, czy wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale praca hodowcy jest naprawdę odpowiedzialną. Ptaki muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki, aby mogły prawidłowo się rozwijać. Trzeba je odpowiednio karmić i zapewnić opiekę weterynaryjną. Zapobieganie chorobom jest bardzo ważne. Jeżeli zaniedbamy ten obowiązek narazimy się na straty, a ptaki na niepotrzebne cierpienie.
A czy Wy słyszeliście o czymś takim jak Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych?

Tag:
admin Administrator